Edita Stuchlíková - masáže od srdce - Brno

Watsu

není jen masáž, ale jedinečný zážitek spojující vodu, dotek a harmonii. Zážitek, který nejen hladí tělo, ale i duši. Watsukouzlo doteku ve vodě.

Dárkové poukazy

Darujte sobě, nebo svým nejbližším dárek v podobě Aquaterapie. 

Výhodné balíčky:

Varianta 1

1500,-
/ 1x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 3 měsíců od data zakoupení

Varianta 2

4200,-
/3x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 6 měsíců od data zakoupení

Varianta 3

6750,-
/5x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 12 měsíců od data zakoupení

Proč vyzkoušet Watsu?

Terapie aktivuje parasympatický nervový systém, který je zodpovědný za relaxaci, uvolnění svalů, trávení a dýchání. Watsu® probíhá ve vodě ohřáté na 33 až 34 stupňů, kde se navodí stav beztíže.

Watsu® je relaxační technika, při které se můžete velmi příjemně protáhnout, uvolňuje klouby, svaly, fascie a nervově pohyblivé orgány, zlepšuje dýchání a zklidňuje mysl.

Jak pomáhá?

Po dobu masáže Watsu držím hlavu nad hladinou i tělo v náručí. K dokonalému uvolnění využívám pomůcky: plováky pro nadnášení těla, polštáře pod hlavu nebo skřipce. Výsledkem je intenzivní zážitek uvolnění a relaxace.

Indikace

Kontraindikace

Nejčastěji kladené otázky

Budete plavat na hladině, podpořeni plovacími pomůckami a vedeni jemnými tahy. Tyto pohyby jsou navrženy tak, aby uvolnily napětí v svalstvu, zlepšily pružnost kloubů a zvýšily průtok energie v těle. Cítit, jak se vaše tělo volně pohybuje ve vodě, vám pomůže dosáhnout hlubokého stavu relaxace a odpočinku.

Může Watsu vyzkoušet každý. Děti, senioři, s tělesným hendikepem, 4-6 měsíců po úrazu (po domluvě s lékařem) sportovci, těžce pracující, práci vykonávající v sedě, a i lidi bez problémů, kteří si potřebují
odpočnout.

Nehodí se ale pro lidi trpící záněty, akutním výhřezem ploténky, po úrazu krční páteře, s žilní trombózou nebo stavy znemožňujícími pobyt v teplé vodě.

Ne nemusíte mít žádné zkušenosti s vodními technikami nebo jinými masážními technikami. Jen chtít si odpočnou a uvolnit se.

Uvolnit stres, tělo, mysl, zrelaxovat. Zlepšuje spánek, soustředěnost, pozornost, odstraňuje neklid, nervozitu, roztěkanost, Zklidní se na delší dobu emoce, mysl, tělo.

Je potřeba si uvědomit jestli váš zdravotní stav dovoluje pobyt v teplé vodě 34°. Pokud je to v pořádku,
tak pravděpodobné, že je táto terapie vhodná.

MÁM STRACH Z VODY – TOPIL/A JSEM SE, BOJÍM SE POTOPIT HLAVU NEBO UŠI.
I když máte z vody respekt, můžete si terapii užít. Důležitá je samozřejmě vzájemná důvěra mezi terapeutem a klientem, jehož potřeby vždy respektuji. Častokrát společně strach
dokážeme odbourat.

Po terapii se doporučuje klid a odpočinek, fyzicky náročná práce nebo sport není vhodný. Opačná situace nastává u klientů, kteří trpí výraznou svalovou nerovnováhou a jsou spastičtí z důsledku úrazu, dlouhé svalové nečinnosti, svalového nebo nervového onemocnění – v tomto případě se ve vodě svaly změkčí, uvolní, protáhnou a následné fyzioterapeutické cvičení může být bezpečnější a efektivnější.

Kalendář akcí

Why Choose Us

benefit 1

A short description of the benefit.

benefit 2

A short description of the benefit.

benefit 3

A short description of the benefit.

benefit 4

A short description of the benefit.