Edita Stuchlíková - masáže od srdce - Brno

Shiatsu

Dotek lidské ruky má v sobě cosi magického. Dokáže utěšit, povzbudit i uzdravit. Jeho význam pro druhého člověka závisí na hloubce našeho srdce a na tom, s jakými úmysly se ho dotýkáme. 

Dárkové poukazy

Darujte sobě, nebo svým nejbližším dárek v podobě Aquaterapie. 

Výhodné balíčky:

Varianta 1

1500,-
/ 1x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 3 měsíců od data zakoupení

Varianta 2

4200,-
/3x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 6 měsíců od data zakoupení

Varianta 3

6750,-
/5x ošetření
  • Nutno vyčerpat do 12 měsíců od data zakoupení

Proč vyzkoušet Shiatsu?

Hledáte řešení pro zdravotní problémy, trápení ve vztazích, nebo pomoc s životními situacemi, které vás tíží? Shiatsu vám může nabídnout cestu k uzdravení. Tato holistická metoda se nezaměřuje pouze na symptomy, ale vnímá člověka jako celek. Pracuje s životní energií, která proudí v každém z nás, a pomáhá ji uvolnit, harmonizovat a posílit.

Jak pomáhá?

Shiatsu je považováno za holistickou terapii, což znamená, že se snaží zlepšit vaše celkové zdraví ovlivněním vašeho vnitřního energetického systému. Shiatsu používá k uvolnění napětí a obnovení rovnováhy v těle různé techniky akupresury.

Indikace

Kontraindikace

Nejčastěji kladené otázky

Je prováděno na zemi, na matraci, přičemž pacient zůstává v pohodlném oblečení, ideálně vyrobeném z bavlny. Doporučuje se nosit tepláky a tričko s dlouhým rukávem, ale i krátkým rukávem je možné.

Je možné si domluvit termín buď telefonicky nebo e-mailem a rezervovat si místo v časech od 9:00 do 13:00 a od 16:30 do 21:00 hodin.

Kdy je vhodné se vyvarovat shiatsu terapie? I když je shiatsu obecně bezpečnou terapií, je možné, že po ošetření se mohou klienti cítit různě. Shiatsu se obvykle nepoužívá při akutní fázi onemocnění, infekčních chorobách, nádorovém onemocnění a v prvním trimestru těhotenství. Je důležité mít na paměti, že shiatsu nemá žádné vedlejší účinky.

Musím mít nějaké zkušenosti s touto metodou? Nemusíte mít žádné zkušenosti s masážemi ani jinými terapiemi. Stačí pouze chtít něco pro své tělo udělat a cítit se dobře.

Shiatsu je terapie, která pracuje s člověkem jako celkem ve všech rovinách jeho existence – s tělem, dechem a myšlením. Pomáhá klientům cítit se lépe, zlepšuje spánek, podporuje lepší trávení a zmírňuje bolesti břicha, premenstruační problémy, stejně jako nadměrné myšlení, zejména před spaním, a další problémy.

Shiatsu nemůže nikomu ublížit nebo způsobit nemoc. Reakce klientů mohou být různé, avšak mohou nastat. Může dojít ke zlepšení stavu, zhoršení nebo reakce nemusí být žádné. Shiatsu pouze zvědomuje to, co bylo skryté a již dávno přítomné, ačkoliv skryté.

Naše setkání obvykle trvá asi 1,5 hodiny. Začínáme asi půlhodinovým rozhovorem, kde probíráme vaše potřeby a očekávání, a následně pokračujeme terapií a relaxací, které mohou trvat 30 až 60 minut.

Po terapii se doporučuje klid a odpočinek, fyzicky náročná práce nebo sport není vhodný. Opačná situace nastává u klientů, kteří trpí výraznou svalovou nerovnováhou a jsou spastičtí z důsledku úrazu, dlouhé svalové nečinnosti, svalového nebo nervového onemocnění – v tomto případě se ve vodě svaly změkčí, uvolní, protáhnou a následné fyzioterapeutické cvičení může být bezpečnější a efektivnější.

Kalendář akcí

lorem ipsum

benefit 1

lorem ipsum

benefit 2

lorem ipsum

benefit 3

lorem ipsum

benefit 4

lorem ipsum