Edita Stuchlíková - masáže od srdce - Brno

Masáž je dobrým způsobem péče o tělo i duši člověka.

Jsem ráda, když mohu lidem pomoci se cítit lépe. Děkuji své rodině, učitelům, kamarádům a spolupracovníkům za podporu, za možnost studia technik a znalosti těla.

Jmenuji se Edita Stuchlíková. Řadu let jsem pracovala v technické sféře, avšak vzhledem k tomu, že mému synovi diagnostikovali svalovou dystrofii, rozhodla jsem se věnovat většinu svého času právě jemu.
Abych lépe porozuměla jeho zdravotnímu stavu a dokázala mu více pomoci, začala jsem se aktivně zajímat o možnosti dotykových terapií.

 

V roce 2012 jsem v Masérské škole Romana Šimáčka absolvovala kurz „Masér pro sportovní a rekreační masáže s působností mimo oblast zdravotnictví“ pod vedením paní Marie Procházkové. Na stejné škole a pod vedením stejné lektorky jsem v roce 2013 absolvovala kurz „Fundované doteky“ a v roce 2019 „Skandinávská masáž“. V roce 2015 jsem se dozvěděla o WATSU, což je jemná forma tělesné terapie spojující v sobě prvky z masáže, shiatsu, mobilizace kloubů, svalů, strečink a práci s meridiány v teplé vodě. Tuto techniku jsem se svým synem vyzkoušela, přišla nám přínosná a velmi se nám líbila. V roce 2016 jsem začala WATSU studovat na WATSU Czech v Českých Budějovicích.

 

V rámci tohoto vzdělávacího programu jsem se dozvěděla o „Škole shiatsu“ a v roce 2019 jsem se zúčastnila „nultého ročníku“. Vnímala jsem potřebu se o této technice dozvědět víc, a tak jsem v roce 2020 nastoupila do profesionálního výcviku Školy shiatsu. Během studia jsem se kromě shiatsu mohla naučit používat další nesmírně cenné nástroje pro očistu své mysli a těla, např. dechové cviky, jógu, meditace. Získala jsem sebedůvěru a zjistila jsem, že těmito technikami mohu pomáhat nejenom svému synovi a sobě, ale i dalším lidem. V roce 2022 jsem studium WATSU a profesionální výcvik Školy shiatsu úspěšně absolvovala.

 

Během studií jsem působila v Orea hotel Santon jako masérka ve wellness.

Jsem členkou spolku vodních terapeutů Watsu for health, z.s. – watsu4health.cz.

Děkuji jim za inspiraci, kterou od nich čerpám.

Absolvované kurzy