Edita Stuchlíková - masáže od srdce - Brno
Recenze

Vaše zpětná vazba je pro mě cenná a velmi si jí vážím.

Vaše spokojenost je pro mě nejvyšším cílem. Ráda bych Vás požádala, abyste se s ostatními podělili o své zkušenosti s mým ošetřením a přístupem. Vaše krátké recenze mi pomohou nejenom zlepšovat mé služby, ale také ukazují ostatním, že kvalita a péče jsou pro mě prioritou. Podělte se s ostatními, jak jste si užili ošetření a jak jste se cítili. Vaše slova mohou pomoci ostatním lidem v rozhodování a já se těším, že ještě lépe splním jejich očekávání.

Masáž

14. 1. 2024

Editku jsem navstivila na doporuceni a musim rict, ze jsem dlouho neabsolvovala takhle uzasnou a moc prijemnou masaz. Editka mi poradila ruzna cviceni a dala mi navic i skvele tipy. Je to velmi empaticky clovek, se kterym se budete citit velmi dobre. Doporucuji vsema deseti. 🙂

Anežka

masáž, shiatsu, watsu

31. 7. 2023

Absolvovala jsem v podstatě všechny nabízené procedury. Řídím se tím, co si mé tělo momentálně žádá. A upřímně, nešla bych jinam. Jednak je Edita perfektní masérka a terapeutka, ale taky mi vyhovuje po lidské strance, což je u maséra velmi důležité. Energie která z ní jde je velmi příjemná a uklidňující, což je ve spojení s profesionálně provedenou masáží, shiatsu nebo watsu idealni kombinace.

Katka

Watsu

24. 7. 2023

Editku nějakou dobu znám, jsem také masérka a velmi ráda chodím ke kolegyním. Měla jsem extrémně citlivá bedra a celý zadek na dotek po jedné ne úplně povedené masáži na dovolené. Od watsu jsem si slibovala uklinění, uvolnění ve vodě a prostě úplně jiný relax než dosud. Přesně to a ještě mnohem víc jsem do watsu získala. V teplé vodě, položená v náruči někoho, kdo se o vás s velmi laskavým dotykem stará, hýbe a protahuje. Celou dobu posloucháte klidnou hudbu a jste úplně někde jinde. Naladíte jak tělo, tak mysl. Velmi vřele doporučuji😍.

Michaela