Edita Stuchlíková - masáže od srdce - Brno

O mně

Můj život nabral nový směr, když mému synovi diagnostikovali svalovou dystrofii. Touha mu co nejlépe porozumět a pomoci mi otevřela dveře do světa dotykových terapií. Začala jsem se proto vzdělávat v oborech, které mi pomohou na jeho cestě životem i na mé vlastní.

 

V roce 2012 jsem absolvovala kurz „Masér pro sportovní a rekreační masáže“ a dále jsem se ponořila do světa „Fundovaných doteků“ a „Skandinávské masáže“. Tyto techniky mi pomohly hlouběji vnímat lidské tělo a jeho potřeby.

Moje cesta mě zavedla i k WATSU, jemné formě terapie probíhající v teplé vodě. Tato technika se ukázala jako nesmírně prospěšná pro mého syna i pro mě samotnou. V roce 2016 jsem se stala studentkou WATSU a v roce 2023 jsem získala titul praktik. Neustále se vzdělávám a účastním se dalších kurzů.

Zároveň jsem se ponořila do tajů shiatsu, prastaré japonské techniky akupresury. V roce 2022 jsem úspěšně absolvovala profesionální výcvik Školy shiatsu a získala tak hluboké znalosti a dovednosti v této oblasti.

Během studií jsem měla možnost pracovat jako masérka ve wellness hotelu Orea Santon a nadále se aktivně věnuji pomoci lidem s handicapem a jejich pečujícím v rámci spolku Watsu for health.

Masáž je dobrým způsobem péče o tělo a duši člověka.

Hledáte úlevu od bolesti, stresu a napětí? Pak je masáž ideální volbou pro vás! Masáž je holistická metoda, která má mnoho blahodárných účinků na fyzické i psychické zdraví.

Mezi hlavní benefity masáže patří:

 

Uvolnění svalového napětí a bolesti

  • Zlepšení prokrvení a lymfatického oběhu
  • Podpora relaxace a snižování stresu
  • Posílení imunitního systému
  • Zvýšení celkového pocitu pohody a vitality

Masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a s různými potřebami. Nabízím širokou škálu masážních technik, které jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům každého klienta.

Proč si vybrat mně

Jsem vděčná za cestu, která mě dovedla k dotykovým terapiím. Díky nim mohu pomáhat druhým a sdílet s nimi dary hluboké relaxace, uvolnění a harmonie.

A Title to Turn the Visitor Into a Lead

Use this short paragraph to explain how you will deliver this benefit to the visitor if they decide to work with you.

Summarize your business so the visitor can learn about your offerings from any page on your website.

Subscribe to receive our latest updates directly in your inbox!

© 2024 All Rights Reserved.